Şimdi Hakan Rent A Car ile Keşfetme Zamanı

2020 yılı hepimiz için küresel çapta olumsuz sürprizlerle bir başlangıç yaptı. Bu yıla damgasına vur...

2020 yılı hepimiz için küresel çapta olumsuz sürprizlerle bir başlangıç yaptı. Bu yıla damgasına vuran ve ekonomiden sosyal hayata pek çok dinamiği etkileyen Covid-19 yani koronavirüs alışkanlıklarımızı alt üst etti diyebiliriz.

Hafta sonu sokağa çıkma yasakları, kapalı olan AVM'lerle geçen bir dönemin sonunda pek çoğumuz ciddi manada eve kapanıp kalmış olmanın etkisiyle kısmen deprese olmuş durumdayız. Ancak Haziran ayında esnekleşen yasaklar ve kısıtlamalarla önlemlere riayet etmek koşuluyla bir rahatlama sağlamış bulunmaktayız. Vaka sayılarımızda ciddi bir yükseliş olmamasını ve toplumsal düzeyde önlemlere uyularak can sıkan yasak ve kısıtlamaların yeniden gelmemesini umuyoruz.

Haziran ayı ile beraber artık ülkece olumsuz geçirdiğimiz birkaç aydan sonra önlemlere uyarak yeni bir sosyal hayata başlamış durumdayız. Bu kapsamda artık sıcak yaz günlerinde kısıtlamalı ayların acısını çıkarırcasına hepimizde had safhada gezme isteği mevcut. Güney Ege'de stratejik bir konumda olan Denizli'de yaşıyor olmamız da gezilebilecek yerler açısından büyük bir avantaj. Aldığımız salgın önlemleri kapsamında sıkça temizlenen ve dezenfekte edilen kiralık araçlarımızla Denizli Rent A Car & Oto Kiralama hizmetimizle bu avantajı sonuna kadar yaşayabilmeniz adına size bir telefon kadar yakınız.Hemen şimdi Hakan Rent A Car kurumsal web sitemizden çevrimiçi olarak rezervasyon yaparak keşif yolculuğuna çıkabilirsiniz ya da öncelikle sizin için bazı önerilerimizi okuyabilirsiniz.

GÜNEY EGE'DE HER YERE YAKIN: DENİZLİ

Pek çok şehirde insanlar bu hafta sonu nereye gitsem diye bir lokasyon tayin etmeye çalışırlar ve gidecek bir yer bulmakta zorlanabilirler. Ama eğer Denizli'de yaşıyorsanız zorlanacağınız tek şey lokasyonlar arasından bir seçim yapmak olacaktır. Kendi içinde barındırdığı eşsiz doğa harikaları ve gezilecek yerleri bir kenara bırakalım. Antalya'ya 225 kilometre, İzmir'e 230 kilometre Muğla'ya 150 kilometre uzaklıkta bir şehirdeyseniz keşfedilmeyi bekleyen çok adres var demektir. Uşak, Afyon, Burdur, Manisa ve Aydın gibi komşu ve yakın illeri de hesaplayalım ve Denizli'den maksimum 250 kilometre mesafedeki gezilecek yerlerin bir kısmına göz atalım.Bu tabloda gördüğümüz gibi pek çok doğal güzellik, gezilecek mekanı olan dokuz şehire Denizli'den hafta sonu günü birlik bir geziyle veya bir gece konaklamalı olarak gitmek son derece kolay ve meşakkatsizdir.

Isparta'da Gezilecek Yerler ve Akla Gelenler: Lavanta Bahçeleri, Göller Yöresi, Eğirdir, Selçuklu Eserleri, Gül Lokumu
Burdur'da Gezilecek Yerler ve Akla Gelenler: Salda Gölü, Sagalassos Antik Kenti (Antoninler Çeşmesi)
Antalya'da Gezilecek Yerler ve Akla Gelenler: Eşsiz Plajlar ve Oteller, Düden & Kurşunlu & Manavgat Şelaleleri, Toroslar, Perge & Side & Aspendos, Alanya Kalesi
Denizli'de Gezilecek Yerler ve Akla Gelenler: Laodikya, Hierapolis, Pamukkale Travertenleri, Karahayıt, Seyir Tepesi, Teleferik, Kaklık Mağarası, Benlik Kanyonu, İnceğiz Kanyonu
Muğla'da Gezilecek Yerler ve Akla Gelenler: Ölüdeniz, Azmak, Datça, Marmaris, Dalyan, Bodrum, Kısacası Tatil Deyince Akla Gelen Pek Çok Yer!
Aydın'da Gezilecek Yerler ve Akla Gelenler: Kuşadası, Afrodisyas, İnceğiz Kanyonu
Manisa'da Gezilecek Yerler ve Akla Gelenler: Jeopark Bölgesi (Salihli & Kula), Spil Dağı
Uşak'ta Gezilecek Yerler ve Akla Gelenler: Ulubey Kanyonu, Karun'un Hazinesi, Lidyalılar
Afyon'da Gezilecek Yerler ve Akla Gelenler: Eski Afyon, Karahisar Kalesi, Tabi ki Lokum ve Sucuğu
İzmir'de Gezilecek Yerler ve Akla Gelenler: Çeşme, Alaçatı, Seferihisar - Sığacık, Urla, Eski Foça, Dikili, Kemeraltı, Kordon, Alsancak, Karşıyaka

Pek az lokasyon belirtmemize rağmen belki de bir yaz dönemine sığmayacak kadar fikir özetlemiş olduk. Hakan Rent A Car ile Şimdi Keşfetme Zamanı demiştik değil mi? Fikir vermesi ve kiralık aracınız bizden, daha fazlasını araştırmak ve yola koyulmak sizden! Yollarda güvenli ve kazasız, dolu dolu eğlenceli bir yaz geçirmeniz dileklerimizle!

Yola bir an önce çıkmak için Denizli Rent A Car Araçları sayfamızdan aracınızı seçip çevrimiçi rezervasyon yapabilirsiniz. İsterseniz telefonla (0532)-472-8669 veya (0258)-263-2000 numaralarımızdan bizi arayarak rezervasyon talebinizi iletebilirsiniz.